Oczyszczacze powietrza Coway z funkcją automatycznego zamawiania filtrów

Marek Cekaw
Oczyszczacze powietrza Coway z funkcją automatycznego zamawiania filtrów

Conway wprowadza nowe udogodnienie dla posiadaczy firmowych oczyszczaczy powietrza Airmega 300S oraz 400S. Użytkownicy tych produktów mogą teraz w wygodny sposób zamawiać filtry na wymianę, wykorzystując do tego zadania funkcję Amazon Dash Replenishment.

0

Każdy oczyszczacz powietrza, prędzej czy później wymaga wymiany filtrów, które się zużywają w miarę upływu czas. W tańszych urządzeniach użytkownik musi samodzielnie o to dbać, natomiast droższe potrafią poinformować o konieczności wymiany tego elementu. Zamówienie nowego wymaga jednak wykonania kilku czynności, dlatego firma Conway postanowiła ten proces znacznie uprościć.

Znany producent sprzętu AGD wprowadził nową funkcję dla posiadaczy oczyszczaczy Airmega 300S oraz 400S. Dzięki współpracy z Amazonem, oraz funkcji Amazon Dash Replenishment, zamówienie nowego filtra HEPA sprowadza się tylko do odpowiedniego skonfigurowania usługi. Wówczas oczyszczacz samodzielnie zamówi nowy filtr, gdy zajdzie taka potrzeba. Produkt dysponuje bowiem opatentowaną technologią sensorów, która na bieżąco analizuje pracę filtrów. Gdy stwierdzi więc, że nie jest w stanie zachować odpowiednich standardów oczyszczania powietrza, wtedy automatycznie składa zamówienie na nowy zestaw.

Warto dodać, że produkty Conway już od jakiegoś czasu są ściśle zintegrowane z usługami Amazonu i współpracują m.in., z cyfrowym asystentem Amazon Alexa. Dzięki temu ich obsługa staje się wyjątkowo wygodna, gdyż sprowadza się tylko do wypowiedzenia odpowiedniej komendy. Funkcja automatycznego zamawiania filtrów, dodatkowo podnosi użyteczność tego sprzętu.

Conway Airmega 300S1

Źródło: Digitaltrends.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.