Odbiór standardu telewizji DVB-T2 z Ferguson Ariva T70

Jakub Kornacki
Odbiór standardu telewizji DVB-T2 z Ferguson Ariva T70

Najnowszy odbiornik DVB-T2 do odbioru innowacyjnego standardu cyfrowej telewizji naziemnej Ferguson Ariva T70 właśnie pojawił się na rynku. Przy jego użyciu istnieje możliwość obsługi darmowych kanałów nadawanych w technologii MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus.

0

Najnowsza wersja odbiornika Ferguson Ariva T70 została wyposażona w innowacyjną głowicę, która jest w stanie obsłużyć nowy standard cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2. Producent zastosował wbudowany port USB 2.0, za pomocą którego można podłączyć zewnętrzny nośnik pamięci flash i nagrać na nim wybrane programy. Oprócz tego przy jego użyciu można odtworzyć wiele popularnych plików multimedialnych, między innymi pliki muzyczne mp3 oraz filmy MKV i XviD. Odtwarzane pliki wideo mają rozdzielczość HD.cg1

Producent zaznacza, że pobór prądu w trybie czuwania wynosi zaledwie 1 W. Warto zaznaczyć, że najnowszy odbiornik Ferguson Ariva T70 jest w stanie obsłużyć zaawansowaną technologię dźwięku Dolby Digital Plus. Nowy odtwarzacz wyróżnia się od swoich konkurentów dużo lepszą pracą z poszczególnymi plikami multimedialnymi - obsługą napisów w filmach, a także większą liczbą odtwarzanych formatów i kodeków. Oprócz tego nowe urządzenie charakteryzuje się stabilną obsługą DVB-T oraz nowego standardu cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2.

Odbiornik DVB-T2 Ferguson Ariva T70 jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 135.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.