Odkurzacz Ecovacs Deebot N795 wyręczy nas w sprzątaniu

Marek Cekaw
Odkurzacz Ecovacs Deebot N795 wyręczy nas w sprzątaniu

Oferta automatycznych odkurzaczy potrafiących samodzielnie posprzątać nasze mieszkanie, z roku na rok staje się coraz bogatsza. Jednym z najnowszych produktów tego typu jest model Ecovacs Deebot N795, który współpracuje z asystentem Alexą.

0

Ecovacs Deebot N795 jest jednym z bardziej kompaktowych, a przy tym zaawansowanych technologicznie odkurzaczy na rynku. Jego wymiary wynoszą zaledwie 35,1 x 35,1 x 8,3 cm, zaś masa to 3,2 kg. Jest więc dość mały oraz niezbyt wysoki, więc może z łatwością dotrzeć w trudno dostępne miejsca.

Ecovacs Deebot N795 1

Dzięki systemom mapowania terenu, urządzenie samodzielnie dopasowuje się do kształtu pomieszczenia, nawigując pomiędzy meblami. Wyposażono go także w czujnik antykolizyjny zapobiegający zderzaniu się z przeszkodami oraz sensor chroniący urządzenie przed spadkiem po schodach. Odkurzacz ma ponadto 3-stopniopwy system czyszczenia, na który składa się duża siła ssania, główna szczotka o sporym zasięgu oraz szerokie boczne szczotki. Wyposażono go również w 4 specjalne tryby pracy, opracowane dla zapewnienia maksymalnej skuteczności sprzątania.

Ecovacs Deebot N795 2

Odkurzacz oczywiście łączy się ze smartfonem, co ułatwia kontrolowanie sprzętu. Dedykowana aplikacja pozwala m.in., sprawdzić status sprzętu oraz zaprogramować grafik jego pracy. Dodatkowo współpracuje z Alexą, więc można go kontrolować przy pomocy komend głosowych. Natomiast wbudowany akumulator zapewnia do 100 minut sprzątania na jednym ładowaniu.

Ecovacs Deebot N795 3

Ecovacs Deebot N795 może być nasz już za 250 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.