Odkurzacz Siemens Q8 Series

Marek Cekaw
Odkurzacz Siemens Q8 Series

Unia Europejska już za kilka lat zakaże sprzedaży odkurzaczy o mocy większej niż 900 W, więc warto już teraz zaopatrzyć się w jakiś wydajny model, który pozwoli sprzątnąć mieszkanie szybko i efektywnie, np. taki jak Siemens Q8 Series.

0

Firma Siemens poszerza linię swych domowych odkurzaczy o model Q8 Series, który jest jednym z najcichszych tego typu urządzeń na rynku.

Odkurzacz wyposażono w gumowy pierścień otaczający obudowę, zapobiegający uszkodzeniu mebli podczas sprzątania, a także cztery miękkie kółka ułatwiające przemieszczanie go zarówno po dywanach jak i drewnianych podłogach. Nie zapomniano także o wydajnym silniku zapewniającym dużą siłę ssącą (regulowaną elektronicznie) i dokładnie wciągającym wszystkie śmieci.

W Q8 Series zainstalowano innowacyjne sensory oraz technologię kompresji, dzięki której odkurzacz nie traci siły ssania nawet gdy worek zostanie całkowicie zapełniony. Jest przy tym bardzo cichy. Dzięki systemowi Siemens Active Sound Control zapewniającemu wielowarstwową izolację dźwiękową oraz zoptymalizowanemu przepływowi powietrza, a także silnikowi pozbawionemu wibracji, uzyskano poziom hałasu na poziomie jedynie 66 dB.

Siemes wyposażył odkurzacz także w filtr HEPA, który można myć, 12 metrowej długości przewód (automatycznie zwijany) oraz teleskopową rurę wraz z pełną gamą dodatkowych końcówek, które umożliwią także wyczyszczenie samochodu.

W zależności od modelu i wyposażenia Siemens Q8 Series kosztuje od 190 do 270 euro.

siemens-vsq8-series-vacuum1

Źródło: Appliancist.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.