Odkurzacze Philips Performer Active!

Jakub Kornacki
Odkurzacze Philips Performer Active!

Nowe odkurzacze workowe Philips Performer Active! zostały wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym mają zapewniać najlepsze efekty czyszczenia.

0

Wykorzystane rozwiązania wpływają na moc ssania najnowszych urządzeń. Wynosi ona 400 W w przypadku modelu Philips Performer Active! FC8652 oraz 425 W - model FC8657. Producent zaprojektował innowacyjną, żelazną komorę na kurz. Posiada ona 4 litry pojemności i odpowiada za maksymalizację przepływu powietrza, co wpływa na równomierne rozwijanie się tej komory podczas pracy odkurzacza.

Philips Performer Active!

Odkurzacze posiadają długi, ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu można dostać się nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Najnowsze urządzenia zostały wyposażone w filtr HEPA 10 z systemem AirSeal, który zatrzymuje w sobie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Wpływa to na efektywność czyszczenia i zapewnia czystość powietrza.

Philips Performer Active!

W skład zestawu wraz z nowymi urządzeniami wchodzi turboszczotka, dzięki której można uzyskać dobre efekty czyszczenia.

Nowe odkurzacze Philips Performer Active! są już dostępne w sprzedaży. Ich poszczególne ceny wynoszą:
- model FC8652 – 459 zł
- model FC8657 – 639 zł

Źródło: informacja prasowa, Philips, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.