Odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung BD-F5500E/EN

Jakub Kornacki
Odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung BD-F5500E/EN

W sprzedaży pojawił się nowy odtwarzacz Blu-ray 3D. Samsung BD-F5500E/EN został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której jest gotowy do pracy w zaledwie pół sekundy po uruchomieniu. Istnieje możliwość odtwarzania plików z zewnętrznych pamięci masowych.

0

Odtwarzacz zapewnia obraz w jakości 3D Full HD. Producent zapewnia, że oglądanie filmów w domowym zaciszu stanie się prawdziwym kinowym przeżyciem. Istnieje możliwość odtwarzania plików zapisanych w jakości Full HD 1080p, które są bogate w detale oraz mają wyraziste kolory. Wykorzystanie technologii WB Wise umożliwia błyskawiczną optymalizację jakości obrazu oraz automatycznie synchronizuje urządzenia Samsung, które są podłączone za pośrednictwem kabla HDMI.

Samsung BD-F5500E/EN

Samsung BD-F5500E/EN umożliwia korzystanie z internetu oraz wielu fabrycznych aplikacji. Rozbudowane opcje podłączenia urządzeń pozwalają na współpracę z większością popularnych nośników pamięci. Standard DLNA umożliwia błyskawiczny dostęp do zawartości komputera sieci domowej.

Samsung BD-F5500E/EN

Automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami audio-wideo Samsung jest możliwe dzięki systemowi sieci AV Anynet+. Zdalną i prostą obsługę wszystkich produktów zapewnia jeden pilot.

Odtwarzacz Blu-ray 3D Samsung BD-F5500E/EN jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 499 zł.

Źródło: informacja prasowa, Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.