Odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103D

Jakub Kornacki
Odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103D

Zdobywca tegorocznej nagrody EISA dla najlepszego odtwarzacza Blu-ray roku 2013/2014, firma OPPO, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży innowacyjnego urządzenia. Producent podpisał umowę z DarbeeVision i wykorzystuje technologię Darbee w nowym modelu OPPO BDP-103D.

0

Wykorzystanie technologii Visial Presence, stworzonej przez firmę Darbee, wiąże się ze zwiększeniem głębi oraz realizmu. Użytkownik odbiera sygnał HD dobrej jakości, który może być skalowany do jakości nawet 4K.
Model jest w stanie odtworzyć sygnał z DVD, Blu-ray, plików multimedialnych czy nawet usług sieciowych. Wykorzystanie technologii DVP pozwala na aktywację algorytmu trójwymiarowej głębi dla sygnału video.

OPPO BDP-103D

Zmiany, które są dokonywane w obrazie są regulowane. Użytkownik może dowolnie zmieniać ich ustawienia, w zależności od własnych potrzeb. Procesor w czasie rzeczywistym wprowadza korekcję w głębi. Warto zaznaczyć, że nie wpływa on na kalibrację systemu kinowego. Produkt posiada stylowy, nowoczesny wygląd.

Premiera odtwarzacza Blu-ray OPPO BDP-103D odbędzie się podczas targów CEDIA w Stanach Zjednoczonych, które odbędą się w dniach od 25 do 28 września 2013 roku. Produkt pojawi się w sprzedaży pod koniec października bieżącego roku, a jego cena będzie wynosiła 3659 zł brutto.

Źródło: informacja prasowa, OPPO, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.