Odtwarzacz Blu-ray Philips Qdeo

Damian Jaroszewski
Odtwarzacz Blu-ray Philips Qdeo

Philips Qdeo to nowy odtwarzacz Blu-ray, który według producent łączy w sobie kinową jakość obrazu 3D z potężnym dźwiękiem. Poza tym oferuje platformę Smart TV i technologię SimplyShare, dzięki której muzykę, filmy i zdjęcia można uruchamiać z poziomu smartfona, tabletu lub komputera.

0

Technologia Qdeo firmy Marvell odpowiada za przetwarzanie obrazu. Dzięki niej mają być eliminowane zniekształcenia i zakłócenia. System ma zmniejszać natężenie szumów, poprawiać kolory i kontrast, zwiększać szczegółowość oraz nadawać większą głębię obrazu, nawet w przypadku filmów z internetu o niskiej rozdzielczości. Qdeo współpracuje także z filmami w formatach Blu-ray i DVD.

Philips Qdeo

Philips Qdeo

Odtwarzacz oferuje także skalowanie obrazu do rozdzielczości Quad Full HD oraz dostęp do platformy Smart TV. Użytkownik ma do wyboru takie funkcję, jak chociażby Net TV, SimplyShare oraz MyRemote. Pierwsza z nich daje dostęp między innymi do stron internetowych i filmów na życzenie VOD. SimplyShare służy do współdzielenia multimediów z innymi urządzeniami, np. smartfonami i tabletami. Z kolei MyRemote pozwala na sterowanie funkcjami odtwarzacza przy pomocy sprzętu przenośnego z systemami iOS lub Android.

Poza tym Philips Qdeo obsługuje najnowsze standardy dźwięku - SACD, Dolby TrueHD, DTS-HD MA i oczywiście zestawy głośnikowe w systemie 7.1. Wysoką jakość mają zapewniać przetworniki cyfrowo-analogowe TI Burr-Brown oraz Toroidalny zasilacz.

Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza Blu-ray Philips Qdeo wynosi 2429 złotych.

źródło: Philips

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.