Odtwarzacz Blu-ray Toshiba BDX6400KE

Jakub Kornacki
Odtwarzacz Blu-ray Toshiba BDX6400KE

Już niebawem w sprzedaży pojawi się odtwarzacz Blu-ray nowej generacji. Toshiba BDX6400KE wykorzystuje zaawansowaną technologię skalowania obrazu, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać rozdzielczość porównywalną do Ultra HD. Eleganckie urządzenie umożliwia odtwarzanie trójwymiarowych formatów w kinowej jakości.

0

Technologia, która ma umożliwić użytkownikom obraz zbliżony do rozdzielczości Ultra HD, wykorzystuje wysoki poziom intensywności, który wiąże się z uzyskaniem kolorów w dobrej jakości, które ożywiają standardowy obraz. Za precyzję odpowiadają szczegóły, które są wyraźnie zauważalne, a także wyostrzone krawędzie. Istnieje możliwość odtwarzania trójwymiarowych formatów na każdym telewizorze 3D ready.

Toshiba BDX6400KE

Odtwarzacz umożliwia różnorodność łączności. Dzięki Wi-Fi certified Miracast można dowolnie wymieniać treści pomiędzy dwoma urządzeniami. Wykorzystanie technologii Wi-Fi Direct wiąże się z możliwością bezprzewodowego strumieniowania materiałów z tabletów lub smartfonów. Dostęp do multimedialnego centrum rozrywki za pomocą domowej sieci internetowej zapewnia Toshiba Blu-ray content.

Toshiba BDX6400KE

Nowoczesny, minimalistyczny, a przede wszystkim elegancki wygląd sprawi, że urządzenie będzie pasowało do każdego nowatorskiego wnętrza. Czarna obudowa oraz srebrny, szczotkowany wierzch został zaprojektowany z myślą o współpracy z najnowszą linią telewizorów Toshiba. Produkt można ustawić w pozycji poziomej oraz pionowej.

Odtwarzacz Blu-ray Toshiba BDX6400KE pojawi się w sprzedaży w ostatnim kwartale bieżącego roku. Cena urządzenia nie została jeszcze ustalona.

Źródło: własne, Toshiba, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.