Odtwarzacz Full HD, który zmieścisz do kieszeni

Damian Jaroszewski
Odtwarzacz Full HD, który zmieścisz do kieszeni

W połowie kwietnia firma Human Media wprowadza do oferty odtwarzacz multimedialny Xtreamer Elvira. Jest to najmniejszy, najprostszy i zarazem najtańszy model w ofercie tego producenta.

0

W urządzeniu zastosowano procesor Realtek RTD1005 500 MHz, który jest zupełnie nowym układem i został wyprodukowany specjalnie na potrzeby odtwarzacza Elvira. Jego moc pozwala na uruchamianie filmów w rozdzielczości Full HD w wielu formatach, m.in. AVCHD/H.264, M2TS, MOV, WMV czy też MKV, obrazów płyt DVD i Blu-ray oraz muzykę w stratnych i bezstratnych formatach, w tym Audio-HD 24 bit/192 kHz. Wielokanałowe filmowe ścieżki audio w formatach DTS, DTS-HD, Dolby Digital czy Dolby TrueHD odtwarzane są w pełnym formacie 7.1 kanałów lub są dekodowane do 2 kanałów dla systemów kina domowego bez konieczności używania odpowiedniego amplitunera.
Źródłem multimediów mogą być dyski i pamięci podłączone do jednego z dwóch złączy USB. Poza tym w tylnej części Xtreamer Elvira znajdują się porty AV, HDMI, cyfrowe i analogowe wyjścia audio, kompozytowe złącze wideo oraz złącze zewnętrznego czujnika pilota. Urządzenie waży zaledwie 150 gramów.
Cena detaliczna urządzenia w podstawowej wersji wynosi 299 zł. Sprzęt objęty jest dwuletnią gwarancją na terenie Polski.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.