Odtwarzacz SACD Pioneer PD-50-K

Marek Cekaw
Odtwarzacz SACD Pioneer PD-50-K

Wprawdzie płyty CD wyszły już praktycznie z mody, to jednak wielu audiofilów nie potrafi się jeszcze przestawić na muzykę z cyfrowej dystrybucji i woli słuchać jej w wysokiej jakości, korzystając z fizycznego nośnika. Dla takich odbiorców Pioneer przygotował najnowszy model odtwarzacza SACD PD-50-K.

0

PD-50-K to odtwarzacz z najwyższej półki, dzięki któremu słuchając koncertu z płyty CD poczujemy się tak, jakbyśmy słuchali go na żywo. Sprzęt charakteryzuje się nie tylko eleganckim wyglądem zawdzięczanym przedniemu panelowi ze szczotkowanego aluminium, ale także doskonałą jakością dźwięku.

Producent wyposażył go w wiele zaawansowanych technologicznie systemów dbających o to, by odbiorca mógł rozkoszować się muzyką rewelacyjnej jakości. Dysponuje więc procesorem DSP, a także systemem Audio Level Control dbającym o to, by dźwięk pomiędzy poszczególnymi utworami utrzymywał się na każdym poziomie. Nie zabrakło też technologii Rigid Under Base oraz podwójnych transformatorów eliminujących zakłócenia powodowane przez system zasilania, jak również osłony izolującej blok audio od zasilania, dzięki czemu sygnał przekazywany jest najkrótszą drogą, co z kolei zapewnia kryształowo czysty dźwięk.

Odtwarzacz jest także kompatybilny z płytami DSD (Direct Stream Digital) oraz współpracuje z urządzeniami przenośnymi w postaci iPoda, iPada oraz iPoda, które można podłączyć cyfrowym złączem by transmitować z nich muzykę, a jednocześnie ładować ich baterie. Odtwarza również pliki zgromadzone na nośniku USB.

Pioneer PD-50-K na polskim rynku dostępny jest w cenie około 1900 złotych.

Pioneer PD-50-K 1

Pioneer PD-50-K 2

Źródło: Pioneer.eu

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.