Odtwarzacz dotykowy Manta STRIDER TOUCH MP4

Jakub Kornacki
Odtwarzacz dotykowy Manta STRIDER TOUCH MP4

Polski producent sprzętów elektronicznych, firma Manta zaprezentowała najnowszy model dotykowego odtwarzacza mp4. Manta MM285 STRIDER TOUCH MP4 jest dostępny w dwóch wersjach: o pojemności 4 GB oraz 8 GB. 

0

Manta MM285 STRIDER TOUCH MP4 jest niewielkich rozmiarów urządzeniem, które prezentuje się stylowo i nowocześnie. Producent zastosował w nim elegancką, aluminiową obudowę, która chroni odtwarzacz mp4 przed zadrapaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Nowy produkt firmy Manta zapewnia użytkownikowi maksymalną funkcjonalność, która przejawia się w szybkości działania oraz łatwości dostępu do wybranych multimediów.cu1

Manta MM285 STRIDER TOUCH MP4 (o pojemności 4GB) oraz MM2858 (o pojemności 8GB) to najwyższej jakości zaawansowane odtwarzacze mp4, które zostały wyposażone w 1,8-calowy wyświetlacz kolorowy. Konfiguracja oraz obsługa nowego urządzenia jest prosta i nie powinna sprawić nikomu najmniejszego problemu. Warto zaznaczyć, że starowanie odbywa się za pomocą dotyku. Na obudowie urządzenia znajdują się przyciski funkcyjne.cu2

Nowe urządzenie jest w stanie odtworzyć najpopularniejsze pliki multimedialne, między innymi AMV, MP3, WAV, WMA. Wbudowane radio pozwala na wyszukiwanie dowolnych stacji radiowych. Użytkownik może skorzystać z funkcji nagrywania, bowiem obydwa modele posiadają wbudowany mikrofon.

Nowe odtwarzacze Manta MP4 STRIDER TOUCH są już dostępne w sprzedaży, a ich poszczególne ceny wynoszą 103 zł (wersja 4 GB) oraz 120 zł (8 GB).

Źródło: Manta, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.