Odtwarzacz multimedialny Mede8er MED800x3D

Jakub Kornacki
Odtwarzacz multimedialny Mede8er MED800x3D

Na polskim rynku pojawił się nowy odtwarzacz multimedialny. Mede8er MED800x3D charakteryzuje się szybkością działania, łatwością obsługi oraz wysoką jakością odtwarzania plików audio i wideo 2D/3D. Produktem można sterować za pomocą urządzenia mobilnego.

0

W nowym Mede8er MED800x3D zastosowano procesor Realtek RTD1186 (750MHz), który odpowiada za płynne odtwarzanie treści audio, wideo oraz zdjęć. Urządzenie posiada możliwość odczytania plików w formatach AVCHD, M2TS, MOV, BD ISO, MKV i RMVB, materiałów 3D oraz kinowych formatów audio HD. Można również używać napisów TXT do zagranicznych filmów.

Mede8er MED800x3D

Aplikacja JukeBox pobiera z internetu okładki oraz opisy filmów i seriali, a następnie w przejrzysty sposób kataloguje zbiory użytkownika. Oprogramowanie v2.0 umożliwia tworzenie aplikacji dla urządzeń mobilnych, za pomocą których prezentowane są opisy filmów. Aplikacja umożliwia również sterowanie odtwarzaczem z poziomu prywatnych, przenośnych urządzeń użytkowników. Z tej przydatnej funkcji mogą już skorzystać posiadacze iPhone'a oraz iPada, a wkrótce osoby, które posiadają urządzenia kontrolowane przez system Android.

Mede8er MED800x3D

Można skorzystać z pięciu dostępnych graficznych trybów podglądu plików, które można przełączać za pomocą pilota. Interfejs jest czytelny i prosty w obsłudze. Odtwarzacz wyposażono w komplet złączy audio-wideo, takich jak HDMI, cyfrowe wejścia audi oraz analogowe złącza audio i wideo. Nowy produkt posiada również złącze USB 2.0, port PC USB 3.0, złącze sieci LAN oraz czytnik kart pamięci.

Odtwarzacz multimedialny Mede8er MED800x3D jest już dostępny w sprzedaży w cenie 759 zł. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.