Odtwarzacz multimedialny Philips HMP7001

Damian Jaroszewski
Odtwarzacz multimedialny Philips HMP7001

Odtwarzacz multimedialny Philips HMP7001 pozwala na odtwarzanie plików filmowych i muzycznych, zapisanych w różnych formatach. Ma także dostęp do Internetu.

0

Usługa Net TV umożliwia korzystanie z rozmaitych aplikacji internetowych — wypożyczalni filmów, usługi Catch-up TV i serwisów społecznościowych. Funkcja Stay in Control pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu przy użyciu smartfona lub tabletu. Dzięki funkcji SimplyShare można przesyłać strumieniowo zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu do telewizora. Wbudowana przeglądarka internetowa umożliwia korzystanie z internetu bez udziału komputera, a surfowanie po sieci ułatwia możliwość podłączenia bezprzewodowej myszki lub klawiatury. Format DivX Plus HD to najnowsza technologia DivX pozwalająca na oglądanie obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości z Internetu bezpośrednio w telewizorze firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

Najważniejsze według producenta funkcje odtwarzacza Philips HMP7001:

- Odtwarzaj szeroki zakres formatów wideo — w tym również formaty HD — bez konieczności konwertowania plików. Wystarczy nacisnąć przycisk Play, aby oglądać filmy w doskonałej, kinowej jakości, wzbogaconej żywym dźwiękiem przestrzennym. Dźwięk Dolby Digital DTS2.0 zapewnia niesamowite filmowe wrażenia!

- Wyświetlaj zdjęcia w szerokim zakresie formatów, w tym JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP i HD JPEG, MPO (zdjęcia 3D) bezpośrednio na ekranie telewizora panoramicznego! Zamień swój salon w galerię zdjęć i podziel się wspaniałymi wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną.

- Słuchaj ulubionej muzyki w dowolnym formacie i ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem. Odtwarzacz formy Philips umożliwia dostęp do rozmaitych formatów audio, takich jak Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM i WMA Pro.

- Zrelaksuj się i ciesz się multimediami z dysku twardego bez zastanawiania się nad zgodnością formatu plików. Po prostu włącz odtwarzanie, wiedząc, że Twój odtwarzacz firmy Philips obsługuje większość popularnych systemów plików, takich jak FAT32, FAT, możliwość podłączenia dysku e-SATA itd.

Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza multimedialnego HD HMP7001 to 559 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.