Odtwarzacze MP3 w kształcie bohaterów Looney Tunes

Damian Jaroszewski
Odtwarzacze MP3 w kształcie bohaterów Looney Tunes

Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie oglądał bajek z Królikiem Bugsem, Kaczorem Daffym i Diabłem Tasmańskim. Każdy zna bohaterów słynnych bajek z serii Looney Tunes. Teraz szalone animki przypominają o sobie przy pomocy odtwarzaczy MP3, wzorowanych właśnie na nich. Na taki pomysł wpadła firma Emtec.

0

Urządzenia, za sprawą dystrybutora Impakt, trafią na polski rynek. W sprzedaży pojawią się między innymi żółty kanarek Tweety oraz jego odwieczny wróg, czyli kot Sylwester. Odtwarzacze mają mieć zaledwie 7 cm długości. Pomieszczą maksymalnie 8 GB muzyki. Na ich obudowie mają się mieścić trzy przyciski - start i stop oraz do przodu i do tyłu. Producent zapewnia o obsłudze formatów MP3, WMA (bez ochrony) i WAV.

Emtec MP3 Looney Tunes

Tweety

Jako że odtwarzacze są skierowane do najmłodszych miłośników muzyki, ich moc wyjściowa została ograniczona do 80 dBA. Dodatkowo zostały wyposażone w niewielkie głośniki, które pozwolą na słuchanie muzyki razem z koleżanką lub kolegą. Gadżety są zasilane przez akumulator litowo-jonowy, który ma wystarczyć na około 5 godzin słuchania muzyki. Jego ładowanie ma się odbywać przez port USB.

Emtec MP3 Looney Tunes

Sylwester

Wraz z odtwarzaczami użytkownik otrzyma także gustowne etui. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją. Firma Impakt ustaliła sugerowaną cenę detaliczną na 189 złotych.

Emtec MP3 Looney Tunes

Sylwester i Tweety

źródło: Impakt

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.