Ogrodowy leżak z hamakiem

Marek Cekaw
Ogrodowy leżak z hamakiem

Wolny dzień powinno się spędzać na relaksie, wylegując się w ogrodzie na wygodnym leżaku. Można też odprężać się w hamaku, choć nie wszędzie da się go zamontować. Istnieje jednak produkt o nazwie Hammock Chair Canopy, który łączy w sobie funkcjonalność leżaka oraz hamaka.

0

Wspomniany gadżet jest metalową konstrukcją wykonaną z grubych rur malowanych proszkowo, a więc bardzo wytrzymałych na wszelkie uszkodzenia, do której zamocowany jest wygodny leżak. Nie jest to jednak typowy leżak, lecz jego specjalna, wisząca wersja odporna na wodę i pokryta miękką pianką o grubości 5 cm wraz z poliestrowym poszyciem, która zachowuje się dokładnie tak jak hamak, wytrzymując maksymalne obciążenie 120 kg. Dodatkowo nad głową użytkownika zainstalowano obszerny parasol chroniący go przed zbyt mocnym słońcem.

Hammock Chair Canopy1

Hammock Chair Canopy nie jest produktem przeznaczonym tylko do wypoczynku, gdyż można w nim także pracować. Konstruktorzy wyposażyli go bowiem we wbudowaną podstawkę na laptopa, jak również panele słoneczne umieszczone w górnej części, które będą nam ładować smartfona.

Hammock Chair Canopy2

Ten nowoczesny i funkcjonalny leżak może być nasz już za 225 dolarów.

Hammock Chair Canopy3

Hammock Chair Canopy4

Hammock Chair Canopy5

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.