Okap kominowy Ciarko Black Slim

Jakub Kornacki
Okap kominowy Ciarko Black Slim

Okap jest obecnie niemalże niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza kuchennego. Ciarko Black Slim to zaawansowane urządzenie, które wyróżnia się nowoczesnym, niebanalnym wyglądem, a także zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań.

0

Urządzenie zostało wykonane z metalu. Na jego frontowej stronie znajduje się czarny, szklany panel sterowania. Jego szerokośc wynosi zaledwie 4 centymetry. Kontrola nad pracą modelu odbywa się za pomocą systemu Touch Sensor, czyli ręcznego za pomocą dotyku. Producent zadbał o dwie wersje takich okapów: dostępna jest szerokość 60- oraz 90-centymetrowa. urządzenie może pracować jako pochłaniacz powietrza lub wyciąg.

Ciarko Design okap

Okap kominowy Ciarko Black Slim został wyposażony w najnowocześniejszy silnik, którego wydajność wynosi 700 metrów sześciennych na godzinę. Najgłośniejszy tryb pracy waha się na poziomie 52 dBa. Urządzenie korzysta z aluminiowych filtrów przeciwtłuszczowych. Utrzymanie ich w czystości nie powinno sprawić najmniejszych problemów, ponieważ można je myć w zmywarce. Użytkownik ma do dyspozycji 4-stopniowy zakres prędkości cyklu pracy.

Okap kominowy Ciarko Black Slim jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 1100 zł.

Źródło: własne, Ciarko, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.