Okap kuchenny Ciarko SBM

Jakub Kornacki
Okap kuchenny Ciarko SBM

W sklepach można zakupić okap kuchenny Ciarko SBM. Model o szerokości 60 centymetrów wyróżnia się najwyższej jakości elegancją oraz wykorzystaniem dobrej jakości materiałów.

0

Obudowa okapu została wykonana z lakierowanej na czarno stali oraz szkła hartowanego. Takie rozwiązanie sprawia, że model ten idealnie pasuje do nowoczesnych wystrojów wnętrz kuchennych. Urządzenie może pracować w dwóch trybach - jako pochłaniacz oraz wyciąg. Producent zaznacza, że wydajność eleganckiego okapu wynosi nawet 420 metrów sześciennych na godzinę. Głośność pracy produktu nie jest wysoka i wynosi około 57 dB.

by

Producent zadbał o oświetlenie i umieścił w górnym panelu dwie żarówki halogenowe, z których każda ma moc 20 W. Aluminiowy filtr został przystosowany do mycia w zmywarkach. Użytkownik dysponuje możliwością regulacji prędkości pracy pochłaniacza lub wyciągu. Może ustawić trzy różne szybkości. Wszelkie czynności sterowania odbywają się na drodze mechanicznej.

Okap kuchenny Ciarko SBM jest już dostępny w sprzedaży, a jego ceny rozpoczynają się od około 480 zł.

Źródło: własne, Ciarko, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.