Okap kuchenny Mastercook WK-Proteus 60N

Jakub Kornacki
Okap kuchenny Mastercook WK-Proteus 60N

Kuchnia jest miejscem, w którym powstaje najwięcej przeróżnych zapachów. Niektóre z nich są przyjemne, inne mniej. Ich nagromadzenie w przestrzenni kuchennej nie jest jednak wskazane. Warto zainwestować w okap, który skutecznie je wyeliminuje, zapewniając czyste i świeże powietrze. Firma Mastercook zaprezentowała nowe urządzenie, które poradzi sobie z tym zadaniem.

0

Mastercook WK-Proteus 60N posiada stylowy, elegancki wygląd. Z pewnością będzie on pasował do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza kuchennego. Okap kominowy jest ma ukośny kształt, a jego obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej. Znajdują się na niej także elementy z czarnego szkła. Urządzenie sterowane jest dotykowo, za pomocą wyświetlacza LCD. Ekran jest czytelny i informuje użytkownika o najważniejszych czynnikach pracy okapu, takich jak prędkość, czas włączenia, a także stan nasycenia filtrów. Warto pamiętać o ich regularnej wymianie, aby wydłużyć okres eksploatacji produktu.

Mastercook WK-Proteus 60N

Wydajność usuwania oparów wynosi 620 metrów sześciennych na godzinę. Takie rozwiązanie zapewnia błyskawiczną, efektywną pracę. Użytkownik ma do dyspozycje trzy stopnie prędkości. Każdy może wybrać moc, której w danym momencie najbardziej potrzebuje. Model został dodatkowo wyposażony w pochłaniacze szczelinowe. Okap posiada także halogenowe oświetlenie. Istnieje możliwość regulowania intensywności.

Okap kuchenny Mastercook WK-Proteus 60N jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 949 zł.

Źródło: informacja prasowa, Mastercook, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.