Okap wyspowy Siemens LF21BA550

Jakub Kornacki
Okap wyspowy Siemens LF21BA550

Okap kuchenny jest przydatnym urządzeniem w kuchniach, szczególnie w takich, w których dużo się gotuje. Siemens LF21BA550 jest wyspowym produktem, który został przeznaczony do montażu sufitowego, bezpośrednio nad płytą kuchenną. Warto zaznaczyć, że model został uhonorowany prestiżową nagrodą SuperBrands Polska.

0

Okap wyspowy został posiada dwie możliwości pracy: w obiegu otwartym oraz zamkniętym. Został on wyposażony w przyciski funkcyjne oraz siedmiosegmentowy wyświetlacz. Urządzenie można obsługiwać z dwóch stron. Zastosowanie biało-niebieskiego oświetlenia sprawia ciekawe wrażenia wizualne nocą. Produkt został wykonany ze szlifowanej stali szlachetnej, która jest odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Mocy przyłączeniowa wynosi 375 W.

Siemens LF21BA550

Siemens LF21BA550 został wyposażony w trójstopniową regulację intensywności pracy. Producent zapewnia, że zastosowanie dwuzakresowego, wydajnego wentylatora wiąże się z zadowalającymi efektami działania. Jego maksymalna wydajność wynosi 630 metrów sześciennych na godzinę. W urządzeniu zastosowano dodatkową izolację, która zapewnia cichą pracę.

Siemens LF21BA550

Wskaźnik nasycenia filtra informuje użytkownika, w którym momencie powinien on zostać oczyszczony lub całkowicie wymieniony. Długość kabla przyłączeniowego wynosi 1,3 metra. Zastosowano także szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak automatyczne wyłączanie po dziesięciu minutach czy funkcję intensywnego wentylowania z automatycznym powrotem do normalnego trybu.

Okap wyspowy Siemens LF21BA550 jest już dostępny w sprzedaży, a jego ceny rozpoczynają się od około 4200 zł.

Źródło: własne, Siemens, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.