Omega OG70: niedrogi głośnik Bluetooth

Jakub Kornacki
Omega OG70: niedrogi głośnik Bluetooth

Mocny, solidny i niedrogi. Takimi określeniami można w skrócie opisać najnowszy głośnik bezprzewodowy Omega OG70. Urządzenie o nietypowej konstrukcji oferuje dobre jakościowo brzmienie.

0

Omega OG70 zastosowano 5-watowy głośnik, który zapewnia dobre i czyste brzmienie. Urządzenie odtwarza pliki muzyczne, których pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 100 do 20 000 Hz. Głośnik nawiązuje bezprzewodowe połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth, która działa w zasięgu 10 metrów.

Oprócz transmisji bezprzewodowej, Omega OG70 oferuje inne możliwości strumieniowania muzyki. Wbudowane wejście słuchawkowe umożliwia przewodowe podłączenie odtwarzacza muzycznego. Głośnik dodatkowo wyposażono w wejście USB 2.0, a także slot na kraty SD. W urządzeniu zastosowano również moduł radia FM.

OG70

Obudowa najnowszego głośnika została pokryta gumową powłoką. Dzięki niej Omega OG70 jest mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo lepiej go chwycić. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator o pojemności 1200 mAh. W pełni naładowana bateria zapewni kilkugodzinny odsłuch muzyki na najwyższym poziomie.

Ogromny wybór głośników bezprzewodowych znajdziesz tutaj.

Źródło: Platinet, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.