OnePlus Bullets: lekkie słuchawki do smartfonów

Marek Cekaw
OnePlus Bullets: lekkie słuchawki do smartfonów

Chińska firma OnePlus specjalizuje się wprawdzie w produkcji smartfonów. Tym razem postanowiła jednak nieco poszerzyć swój asortyment i zaprezentowała nowy model słuchawek o nazwie OnePlus Bullets.

0

OnePlus Bullets to bardzo kompaktowe i lekkie słuchawki bezprzewodowe, przeznaczone do współpracy ze smartfonami. Nowy produkt ma bardzo nowoczesne wzornictwo, podkreślane przez kolorystykę oraz zastosowane materiały. Dodatkowym atutem jest wyposażenie słuchawek w magnesy, dzięki którym można je ze sobą połączyć gdy nie są używane, co zapobiega ich zgubieniu.

Wyposażono je także w funkcję automatycznego pauzowania muzyki, gdy zostaną wyjęte z uszu i spięte ze sobą. Dzięki temu użytkownik nie musi już sięgać do pilota by zatrzymać odtwarzanie, gdy chce z kimś porozmawiać. We wspomnianym pilocie znajduje się także mikrofon oraz przyciski pozwalające regulować głośność oraz odebrać przychodzące połączenie. Nie musimy jednak z nich korzystać, gdyż OnePlus Bullets wspierają asystenta Google Assistant, więc można ich działanie kontrolować przy pomocy komend głosowych. Przydaje się on także do zapisania notatki, a prócz tego może dostarczać wskazówki z nawigacji GPS uruchomionej na telefonie.

Plusem jest także wydajna bateria, która według producenta wystarczy na 8 godzin pracy. Akumulator wspiera też system szybkiego ładowania. Wystarczy więc podłączyć je do ładowarki na 10 minut, by uzyskać kolejne 5 godzin słuchania muzyki.

Słuchawki OnePlus Bullets w sprzedaży pojawią się już 5 czerwca i będą kosztować 69 dolarów.

oneplus-bullets1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.