Onkyo A-9150: zintegrowany wzmacniacz stereo

Marek Cekaw
Onkyo A-9150: zintegrowany wzmacniacz stereo

Japońska firma Onkyo znana jest nie tylko ze świetnych amplitunerów kina domowego, ale również z niezłych wzmacniaczy stereo. Właśnie zaprezentowała najnowszy model wzmacniacza A-9150, który trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu i będzie kosztował 500 funtów.

0

Onkyo to jeden z najbardziej znanych i producentów sprzętu audio, który ma w swej ofercie produkty spełniające różne oczekiwania klientów. Jednym z najnowszych sprzętów tego producenta jest stereofoniczny wzmacniacz A-9150.

Wzmacniacz o mocy 60 W i impedancji 4 Ohm, oferuje szerokie możliwości podłączenia zewnętrznych urządzeń. Wyposażono go w cztery liniowe wejścia RCA, a także dwa wejścia coaxialne i dwa optyczne. Dla lepszej redukcji zakłóceń, końcówki głośników pokryto złotem. Pozłacane jest również monofoniczne wejście MM/MC służące do podpięcia gramofonu z dedykowanymi equalizerami, przy czym obwód analogowy jest odseparowany od innych części wzmacniacza.

Sprzęt wyposażono ponadto w 32-bitowy/768 KHz przetwornik DAC AK4452 z filtrem DIDRC oraz dwa dedykowane transformatory i kondensatory audio.

Onkyo A-9150 będzie dostępny w sprzedaży od przyszłego miesiąca. Na brytyjskim rynku wzmacniacz wyceniono na 500 funtów.

a-9150_1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.