Onkyo HT-S9800THX: kino domowe z THX

Marek Cekaw
Onkyo HT-S9800THX: kino domowe z THX

Japońska firma Onkyo zaprezentowała właśnie nowy model domowego kina, wspierający technologię THX. HT-S9800THX pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie kosztował 1300 funtów.

0

Zestaw kina domowego wraz z głośnikami, wcale nie musi być rozbudowany i zajmować wiele miejsca w naszym salonie. Udowadnia to firma Omkyo najnowszym produktem HT-S9800THX.

Jest to kompaktowy system audio w standardzie 7.1-kanałowym, wyposażony we wsparcie dla standardów emisji dźwięku Dolby Atmos, DTS: X oraz certyfikat THX. Oznacza to, że dźwięk podczas oglądanych filmów, dźwięk będzie maksymalnie zgodny z tym co reżyser chciał nam przekazać, a pomoże w tym DAC 32-bit/384 kHz.

System dba także o jakość obrazu. Na jego pokładzie znajdziemy także 4K HDR passthrough oraz HDR10. Wyposażono go również w formaty Dolby Vision oraz Hybrid Log-Gamma (HGL). Jakby tego było mało, obraz można też przesyłać do innych urządzeń za pomocą Chromecasta, natomiast audio przy pomocy technologii Bluetooth oraz AirPlay.

HT-S9800THX dzięki współpracy ze sprzętem na Androidzie oraz iOS, obsługuje także serwisy muzyczne. Można na nim słuchać muzyki ze Spotify, Deezera, Tidala oraz TuneIn.

Onkyo HT-S9800THX w sklepach pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Na rynku brytyjskim sprzęt będzie kosztował 1300 funtów.

onkyo1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.