Onkyo TX-NR676E: amplituner kina domowego

Marek Cekaw
Onkyo TX-NR676E: amplituner kina domowego

Firma Onkyo poszerza tegoroczną linię amplitunerów kina domowego o nowy model. W przyszłym miesiącu do sklepów trafi TX-NR676E, sprzęt 7.2-kanałowy, wyposażony m.in. w takie technologie jak 4K, HDR10 oraz Dolby Vision pass-through, jak również Dolby Atmos.

0

Onkyo na ten rok przygotowało jak zwykle nowy sprzęt, a jednym z produktów, który będzie można zakupić w nieodległej przyszłości jest amplituner TX-NR676E. Sprzęt przeznaczony jest dla wymagających odbiorców, pragnących cieszyć się mocnym dźwiękiem wysokiej jakości.

onkyo_tx_nr676e_1

Amplituner jest 7.2-kanałowy i został wyposażony praktycznie we wszystkie najpopularniejsze technologie ostatnich lat. W przypadku systemów wideo, znajdziemy w nim m.in., 4K, HDR10, Dolby Vision pass-through, natomiast w kwestii dźwięku możemy liczyć na obsługę formatów Dolby Atmos oraz DTS:X.

Naturalnie w produkcie nie mogło bezprzewodowych systemów przesyłania muzyki, a więc mamy do dyspozycji Bluetooth oraz Apple AirPlay. Amplituner obsługuje też formaty muzyczne wysokiej rozdzielczości, radząc sobie z DSD oraz 24-bity/192 kHz WAV i plikami FLAC. A to tylko część obsługiwanych formatów.

onkyo_tx_nr676e_2

Onkyo TX-NR676E ma na wyposażeniu siedem wejść HDMI, które możemy wykorzystać np. do podłączenia telewizora lub projektora, a także dwa wyjścia HDMI.

Onkyo TX-NR676E do sklepów trafi w maju. Amplituner ma być oferowany w wersji czarnej oraz srebrnej, a wyceniono go na 600 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.