Onkyo zapowiada trzy tanie zestawy hi-fi

Marek Cekaw
Onkyo zapowiada trzy tanie zestawy hi-fi

Japońska firma Onkyo zapowiedziała trzy nowe, kompaktowe zestawy hi-fi do słuchania muzyki w domowym zaciszu. Modele CS-N775D, CS-N575D oraz CS-375D charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, a w sprzedaży będą dostępne już w przyszłym miesiącu.

0

Onkyo wzbogaca swą ofertę sprzętu audio o trzy zupełnie nowe produkty. CS-N775D, CS-N575D oraz CS-375D to niewielkie mini-wieże, oferujące jednak przyzwoite wyposażenie, funkcjonalność oraz jakość dźwięku.

Najdroższym i najlepiej wyposażonym z nowych modeli jest kosztujący 470 funtów CS-N775D. Zestaw wyposażono w wysokiej klasy wzmacniacz, który według deklaracji producenta ma krzywą wykresu fali dźwiękowej zbliżoną do wzmacniacza analogowego.

Użytkownik tego zestawu może korzystać z technologii Chromecast, AirPlay, Bluetooth oraz DTS Play-Fi do streamowania dźwięku z innych urządzeń. Sprzęt ma także wbudowane tunery FM i DAB+, a dodatkowo można słuchać muzyki z płyt CD dzięki odtwarzaczowi. Producent zainstalował też gniazdo 3,5 mm do podłączenia słuchawek oraz coaxialne i optyczne wejścia. Jest również port USB do podłączenia przenośnego dysku, na którym mogą znajdować się pliki audio wysokiej rozdzielczości w formacie 24-bity/192 kHz oraz pliki DSD.

Nieco tańszy jest model CS-N575D, który kosztuje 400 funtów. W porównaniu do CS-N775D pozbawiony jest systemu AirPlay i obsługuje pliki o rozdzielczości 24-bity/96 kHz. Ma też mniejsze głośniki oraz słabszy wzmacniacz.

Na drugim końcu skali cenowej znajdziemy kosztujący 270 funtów model CS-375D. Wyposażono go m.in., w odtwarzacz CD, tunery FM/DAB+ oraz Bluetooth. Brakuje w nim natomiast kilku funkcji, takich jak Chromecast i DTS Play-Fi.

Wszystkie trzy produkty pojawią się w sprzedaży już we wrześniu.

onkyo-cs-n775d1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.