Opaska na nadgarstek Sony Smart Band dla aktywnych

Jakub Kornacki
Opaska na nadgarstek Sony Smart Band dla aktywnych

Sony Smart Band to innowacyjna opaska na nadgarstek, dzięki której można utrzymać właściwą formę. Jej użytkowanie wiąże się z bieżącym monitoringiem wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Model został stworzony do współpracy z wybranymi gadżetami mobilnymi.

0

ox2Sony Smart Band rejestruje zarówno ruchy, jak i komunikację czy rozrywkę. Lekkie urządzenie można mieć zawsze przy sobie. Opaska rejestruje każdy ruch użytkownika, który później można sobie przypomnieć na tablecie czy smartfonie pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Produkt jest wodoodporny i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Producent wprowadził kilka wersji kolorystycznych, aby każdy mógł wybrać najbardziej pasującą do własnej osobowości i stylu. Zastosowano również wskaźniki LED, które podkreślają wygląd opaski, a także jej użyteczność.ox1

Producent zadbał także o stworzenie dedykowanych aplikacji na wybrane urządzenie mobilne, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność opasek Sony Smart Band. Akcesorium SmartBand rejestruje wszelką aktywność fizyczną użytkownika. Ruchy użytkownika rejestrowane są za pomocą zaawansowanego, wyjmowanego wkładu, który został wyposażony w specjalny czujnik. Historia wysiłku fizycznego jest zapisywana każdego dnia. Można do niej wrócić oraz ją przeanalizować w dowolnym momencie. Z kolei aplikacja Lifelog informuje użytkownika o pogodzie. 

Opaska na nadgarstek Sony Smart Band pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego miesiąca. Jej cena będzie wynosiła około 299 zł.

Źródło: własne, Sony, AGDLab.pl.

Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.