Oppo UDP-203: kino domowe w formacie 4K Blu-ray

Marek Cekaw
Oppo UDP-203: kino domowe w formacie 4K Blu-ray

Jeszcze do niedawna chcąc zobaczyć film w dobrej jakości, sięgaliśmy po płytę Blu-ray. Format ten wkrótce zostanie wyparty przez znacznie nowocześniejszy standard 4K Blu-ray. A kolejnym urządzeniem potrafiącym odtwarzać tego typu płyty, które właśnie trafiło na rynek, jest Oppo UDP-203.

0

Oppo jest chińską firmą, która znana jest przede wszystkim z produkcji tanich smartfonów. Urządzenia mobilne nie są jedynak jedynymi produktami w jej ofercie i przedsiębiorstwo próbuje właśnie wkroczyć na rynek sprzętu RTV.

Na brytyjskim rynku, kilka dni temu pojawił się UDP-203, pierwszy odtwarzacz 4K Blu-ray opracowany przez inżynierów firmy Oppo. Sprzęt odtwarza standardowe płyty Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD, DVD-Audio, SACD oraz CD. Obsługuje również formaty audio wysokiej rozdzielczości FLAC i WAV, dwukanałowe DSD256 oraz wielokanałowe DSD64/128.

Standardowym wyposażeniem urządzenia jest także wsparcie dla HDR oraz dwa wyjścia HDMI, analogowe wyjście audio w standardzie 7.1, a także dwa wyjścia USB.

Oppo UDP-203 dostępny jest w cenie 643 funtów, a więc znacznie wyższej niż konkurencyjny Samsung UBD-K8500, którego obecnie można mieć już za 300 funtów.

oppo-udp-203-u1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.