Optoma NuForce BE2: tanie słuchawki bezprzewodowe

Marek Cekaw
Optoma NuForce BE2: tanie słuchawki bezprzewodowe

Firma Optoma znana z produkcji przystępnych cenowo projektorów multimedialnych, proponuje nam teraz słuchawki. Model Optoma NuForce BE2 jest sprzętem bezprzewodowym i dostępnym w cenie zaledwie 49 dolarów.

0

Firmę Optoma znają wszyscy fani domowego kina, uwielbiający oglądać filmy w domowym zaciszu. Produkuje bowiem bardzo funkcjonalne projektory oferowane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Teraz proponuje natomiast bezprzewodowe słuchawki, za które trzeba zapłacić niewielkie pieniądze.

Optoma NuForce BE2 to produkt przeznaczony dla konsumentów, którzy nie dysponują dużym budżetem i nie mają specjalnie wygórowanych potrzeb. Nie oznacza to jednak, że słuchawki są złe.

Optoma NuForce BE21

Ich obudowa jest odporna na pot, więc świetnie nadają się dla ludzi aktywnych fizycznie, uwielbiających ćwiczyć przy muzyce. Są też bardzo wytrzymałe. Ich obudowę wykonano z poliwęglanu, zaś przewód wzmocniono kevlarem.

Dla większej wygody mają magnetyczne końcówki, pozwalające spiąć je ze sobą i zawiesić na szyi. Wyposażono je także opatentowane końcówki SpinFit TwinBlade, wykonane z wysokiej jakości silikonu, które są nie tylko wygodne, ale też doskonale izolują przed hałasem. Natomiast wbudowana bateria wystarcza na jednym ładowaniu na 10 godzin słuchania.

Optoma NuForce BE23

Optoma NuForce BE2 oferowane są w cenie 49 dolarów.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.