Oregon Scientific: tani oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA

Marek Cekaw
Oregon Scientific: tani oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA

Firma Oregon Scientific wprowadziła na rynek budżetowy model oczyszczacza powietrza, który zadba o jego jakość w naszym domu, sprawnie usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Sprzęt wyposażony w filtr HEPA oraz system sterylizacji UV, jest bardzo efektywny w swym działaniu.

0

Ze względu na pogarszającą się jakość powietrza, coraz chętniej kupujemy urządzenia, które zajmują się jego oczyszczaniem. Ich wybór jest spory, podobnie jak rozpiętość cenowa. Jeśli jednak budżet nie jest duży, to nasze potrzeby powinien zaspokoić najnowszy produkt firmy Oregon Scientific.

Jest to niewielki, aczkolwiek bardzo wydajny oczyszczacz przeznaczony dla pomieszczeń o średniej wielkości. Dzięki odpowiedniej konstrukcji urządzenia oraz cichym wentylatorom, hałas wytwarzany podczas pracy utrzymuje się na poziomie zaledwie 32 dB, a więc nie będzie nam w żaden sposób przeszkadzał nawet podczas snu. Natomiast wbudowany timerowi, pozwala zaprogramować jego działanie na czas od 2 do 8 godzin, po których automatycznie się wyłączy.

Oregon Scientific 1

Specjalny system składający się z filtra True zapewnia 99,9 proc. efektywność działania, w tym także 99,97 proc. skuteczności w usuwaniu cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona, takich jak kurz, dym, sierść zwierząt, alergeny itp. Natomiast opcjonalna lampa UV pozbędzie się wszelkich bakterii, roztoczy oraz pleśni. Jest także filtr z aktywnego węgla, który zatrzymuje wszelkie nieprzyjemne zapachy.

Oregon Scientific 2

Oczyszczacz Oregon Scientific oferowany jest w atrakcyjnej cenie 119,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.