Oszczędny klimatyzator ze zdalnym sterowaniem

Marek Cekaw
Oszczędny klimatyzator ze zdalnym sterowaniem

W gorące lato trudno sobie wyobrazić życie bez klimatyzatora chłodzącego powietrze w domu. Większość tych urządzeń jest jednak dość prosta w obsłudze, pracując nawet wówczas gdy nikogo nie ma w domu, co znaczenie podnosi wysokość rachunków za energię. Rozwiązaniem tego problemu jest klimatyzator ze zdalnym sterowaniem.

0

Kosztujące 239,95 dolarów urządzenie, przeznaczone jest do instalacji w oknie, a dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli pracy, jego użytkowanie nie jest tak drogie, jak mogłoby się wydawać. Sprzęt dysponuje bowiem technologią Bluetooth, dzięki temu można go obsługiwać z poziomu smartfona wyposażonego w specjalną aplikację stworzoną przez producenta.

klima1

W ten sposób zyskujemy pełną kontrolę nad działaniem urządzenia, mogąc dokładnie zaprogramować nie tylko harmonogram jego pracy, ale też ustalić miesięczny budżet za energię elektryczną, który będzie miał duży wpływ na tryb jego działania.

klima2

Klimatyzator bierze więc pod uwagę nie tylko koszty zużywanego prądu, ale też prognozy pogody na najbliższe dni, by zapewnić użytkownikowi idealną temperaturę. Dodatkową jego zaletą jest również lokalizowanie pozycji użytkownika, co pozwala wyłączyć chłodzenie, gdy właściciel wychodzi, a także włączyć je gdy zbliża się do domu, by po przybyciu w pomieszczeniach panowała zaprogramowana temperatura.

klima3

Urządzenie jest idealne dla pomieszczeń o powierzchni do 33 m kw.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.