Owocowy czajnik

Marek Cekaw
Owocowy czajnik

Fani gadżetów kuchennych, którzy uwielbiają korzystać ze sprzętu innego niż wszystkie, mogą zainteresować się nietypowym czajnikiem. Produkt został bowiem w taki sposób zaprojektowany, że jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do arbuza.

0

W ciągu ostatnich kilku lat producenci sprzętu AGD zaczęli dostrzegać również potrzeby klientów, którzy pragną wyróżniać się z tłumu i nie chcą, aby ich kuchnia była podobna do tysięcy innych. Tworzą więc nietuzinkowe produkty, których oryginalny wygląd podkreślany jest przez kształty oraz wykończenie.

Do takich sprzętów zaliczymy również czajnik do parzenia wody od firmy Supreme Housewares. Czajnik o pojemności 1,93 litra ma bowiem okrągły kształt i z wyglądu przypomina arbuza. Jego obudowa została pomalowana na zielony kolor nawiązujący do zewnętrznej skorupy tego owocu, zaś pokrywka jest czerwono-biała i przypomina smaczny miąższ.

Czajnik wykonano ze stali nierdzewnej i jest emaliowany, więc powinien wytrzymać wiele lat użytkowania. Oczywiście ma też gwizdek informujący o gotującej się wodzie, a możemy go kupić za 45 dolarów.

czajnik1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.