PIQS TT Mini: kieszonkowy projektor o dużych możliwościach

Marek Cekaw
PIQS TT Mini: kieszonkowy projektor o dużych możliwościach

Projektory w ciągu ostatnich lat przeszły sporą metamorfozę, z dużych i nieporęcznych urządzeń, to małych i kieszonkowych. Obecne modele mają niewielkie rozmiary, a ich funkcjonalność oferuje szersze możliwości zastosowań. Przykładem takiego sprzętu o dużych możliwościach jest PIQS TT Mini.

0

To niewielki projektor w technologii DLP, który świetnie nadaje się jako element wyposażenia kina domowego, umożliwiając oglądanie filmów w warunkach, jakich nie zapewnią nam zwykłe telewizory. Urządzenie jest małe i przenośne, więc można je zabrać wszędzie, urządzając seans w niemalże dowolnym miejscu.

Wyświetlany obraz ma rozdzielczość 720p, jasność wynosi 400 lumenów, zaś kontrast 5000:1. Natomiast żywotność źródła światła, którym są 3 LED'y RGB, szacowana jest na 30 tys. godzin. Dużą zaletą sprzętu jest również technologia wirtualnego kontrolera dotykowego. Dzięki specjalnemu systemowi, ekran staje się interaktywny i działa tak jak typowe ekrany dotykowe. wystarczy tylko dotknąć go palcem, by kontrolować funkcje sprzętu.

PIQS TT Mini1

Plusem jest także funkcja automatycznej ostrości, a także spora ilość portów. Urządzenia ma więc złącze USB, HDMI, oraz Bluetooth i WiFi. Dysponuje także czytnikiem kart pamięci, z których można odtwarzać filmy oraz wbudowanym głośnikiem. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 8700 mAh, pozwala projektorowi działać przez 180 minut w trybie ekonomicznym, co wystarczy do przeprowadzenia prezentacji lub obejrzenia filmu.

PIQS TT Mini2

PIQS TT Mini dostępny jest w cenie 570 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.