PLAYBULB Spot GU10: kolorowa żarówka do naszego salonu

Marek Cekaw
PLAYBULB Spot GU10: kolorowa żarówka do naszego salonu

Philips nie jest jedyną firmą produkującą inteligentne żarówki LED wyposażone w system Bluetooth. PLAYBULB także oferuje tego typu produkty, a jednym z jej najnowszych modeli jest Spot GU10 o mocy 4 W.

0

Inteligentne żarówki LED to bardzo przydatny gadżet. Tego typu produkty wyposażane są w łączność bezprzewodową, która umożliwia wygodne sterowanie oświetleniem z poziomu urządzeń mobilnych, a więc zdalne włączanie lub wyłączanie, a nawet programowanie harmonogramu pracy. Ta funkcja przeznaczona jest dla zmylenia potencjalnych włamywaczy i przekonania ich, że dom nie stoi pusty.

PLAYBULB 1

Najbardziej znanym producentem takich żarówek jest oczywiście Philips, ale inne firmy również oferują tego typu urządzenia. Jedną z nich jest PLAYBULB, która wprowadziła do sprzedaży model Spot GU10.

PLAYBULB 2

Nowoczesna żarówka zużywa tylko 4 W energii, dając 300 lumenów światła. Może być ono białe lub w jednym z 16 mln kolorów. Żarówka ma także cztery kolorowe efekty do wyboru, a sterowanie zmianą barw odbywa się poprzez specjalną aplikację zainstalowaną na naszym smartfonie. Aplikacja pozwala programować pracę żarówki oraz dowolnie zmieniać jej kolor.

PLAYBULB 3

PLAYBULB Spot GU10 kosztuje 39,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.