PMC uzupełnia rodzinę głośników Fact

Marek Cekaw
PMC uzupełnia rodzinę głośników Fact

Firma PMC specjalizująca się w produkcji głośników do domowych systemów kina domowego, wprowadza na rynek dwa nowe modele głośników centralnych. Oba produkty stanowią uzupełnienie oferowanych od jakiegoś czasu zestawów głośnikowych i przeznaczone są do emisji ścieżki dialogowej podczas oglądanych filmów. 

0

Pierwszy z modeli nazywa się Fact.5c i jest głośnikiem dwudrożnym, zaprojektowanym do współpracy z zestawami Fact.3 oraz Fact.9. Drugi z produktów o nazwie Fact.10c jest głośnikiem trójdrożnym i powstał dla zestawu Fact.12.

Oba głośniki centralne wyposażono w firmową technologię Advanced Transmission Line, która jak wyjaśnia producent, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Zastosowanie sztywnej obudowy oraz dodatkowych materiałów wygłuszających zmniejsza jego zabarwienie oraz zapewnia idealną reprodukcję wokalu.

W obu głośnikach zastosowano niskotonowe przetworniki pochodzące z zestawów Facr.3 oraz Fact.8, jednakże przetworniki wysokotonowe, zostały przeprojektowane i wyposażone w magnesy neodymowe. Uzyskano dzięki temu mniejsze rozmiary, ale za to zwiększono moc. Dysponują także system regulacji tonów niskich i wysokich, a także funkcję podbicia basów.

Na razie ceny i dostępność nowych modeli głośników nie są znane.

pmc-fact-centres1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.