PSB M4U TW1: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Jakub Kornacki
PSB M4U TW1: bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

Głównym źródłem motywacji podczas treningu jest muzyka. PSB M4U TW1 to najnowsze bezprzewodowe słuchawki, które zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych fizycznie.

0

PSB M4U TW1 są najlepszym przykładem na to, że nawet tak niewielkich rozmiarów słuchawki potrafią dostarczyć użytkownikom pełnię bogatego i czystego brzmienia. Producent zapewnia, że najnowszy model bezprzewodowych słuchawek precyzyjnie i szczegółowo oddaje każdy detal, a brzmienie potężnego i głębokiego basu jest dodatkowo wzmocnione.PSB M4U TW-1 Headphones

Źródłem wysokiej jakości brzmienia w PSB M4U TW1 są 6-milimetrowe przetworniki akustyczne. Urządzenie nawiązuje zdalne połączenie z wybranymi odtwarzaczami muzycznymi za pośrednictwem technologii Bluetooth, która dodatkowo współpracuje z zaawansowaną technologią bezprzewodowego audio A2DP. System ten odpowiada za natychmiastowe parowanie słuchawek ze źródłem audio, a jednocześnie zapewnia większy zasięg bezprzewodowego strumieniowania muzyki.

PSB_TW1_Shutterstock_IMG_9 Desaturated

PSB M4U TW1 wyposażono w panel sterowania, dzięki któremu istnieje możliwość zarządzania odtwarzaną muzyką bez potrzeby sięgania do odtwarzacza. W słuchawkach zastosowano mikrofon, który pozwala przeprowadzać wysokiej jakości rozmowy telefoniczne. Model informuje o niskim stanie naładowania akumulatora.PSB M4U TW1 Complete Package

A skoro o baterii mowa, to warto wspomnieć, że w nowych słuchawkach PSB M4U TW1 zastosowano litowo-jonowy akumulator gwarantujący pięciogodzinny odsłuch w najlepszej jakości. Słuchawki mają wygodny uchwyt, który zapewnia stabilną pozycję urządzenia nawet podczas wykonywania najbardziej intensywnych treningów. PSB M4U TW1 są wodoodporne (zgodność z IPX5).

PSB M4U TW1 pojawią się w sprzedaży na początku kwietnia w cenie 699 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą markową PSB.

Źródło: PSB, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.