PaMu: wodoodporne słuchawki dla aktywnych

Marek Cekaw
PaMu: wodoodporne słuchawki dla aktywnych

PaMu to kolejny model bezprzewodowych słuchawek dla sportowców. To co wyróżnia je spośród innych produktów, to specjalna konstrukcja, dzięki której nigdy nie wypadną z uszu użytkownika.

0

Bezprzewodowe słuchawki dla osób aktywnych muszą być tak projektowane, by nie wypadały z uszu podczas intensywnych ćwiczeń. Nie zawsze udaje się tego dokonać, więc wiele modeli może w tej kwestii sprawiać użytkownikom problem. Jest szczególnie istotny w przypadku słuchawek, które nie są połączone żadnym kablem, gdyż wówczas łatwo je zgubić.

Receptą na ten problem mogą być słuchawki PaMu. To bezprzewodowy model o kompaktowej stylistyce oraz niewielkiej masie. Zaprojektowano je w taki sposób, by pasowały do kształtu kanału słuchowego, zaś ergonomiczne skrzydełka zaczepiają się wokół małżowiny, trzymając je na miejscu. Producent deklaruje, że taka konstrukcja sprawia, że nigdy nie wypadną z uszu.

PaMu2

Oczywiście jak produkt jest wodoodporny, a wyposażono go w 10 mm odpowiednio zbalansowane przetworniki oraz wbudowany mikrofon, pozwalający rozmawiać przez telefon. Mają też dotykowe panele, przy pomocy których można kontrolować odtwarzanie muzyki oraz odbierać połączenia. Natomiast 50 mAh bateria zapewnia im do 3,5 godzin działania. Zainstalowany w etui powerbank pozwala dodatkowo trzykrotnie je naładować.

PaMu1

Słuchawki pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a już teraz na stronie Indiegogo można zamówić je w przedsprzedaży w cenie 29 dolarów. Do wyboru jest kolor biały lub czarny.

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.