Pakiet Samsung Smart Pack dla wszystkich użytkowników Samsung Smart TV

Jakub Kornacki
Pakiet Samsung Smart Pack dla wszystkich użytkowników Samsung Smart TV

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizora Samsung QLED TV, The Frame czy modeli UHD (4K) z serii na 2017 rok zyskają dostęp do wyjątkowych pakietów Samsung Smart Pack, w których znajduje się ogromna liczba filmów i seriali w najlepszej jakości.

0

W zależności od zakupionego modelu telewizora Samsung Smart TV, klient otrzyma wielomiesięczny dostęp do pakietu Samsung Smart Pack. Dzięki temu widzowie będą mogli skorzystać z ogromnej liczby aplikacji filmowych VOD oraz sportowych. Ogromne kinowe emocje będą na wyciągnięcie ręki.smart_tv

Dostęp do pakietu Samsung Smart Pack pozwala w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych telewizorów Samsung Smart TV. Dzisiaj rozpoczyna się ciekawa akcja promocyjna, w ramach której wybór odpowiedniego modelu odbiornika telewizyjnego pozwala skorzystać z jednej z dwóch wersji tego super pakietu: Elite i Premium.

Dostęp do Elite Smart Pack zyskają wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizorów The Frame i QLED TV. To najbogatszy z pakietów, dzięki któremu użytkownicy zyskują dostęp do HBO GO (na 3 miesiące), ELEVEN SPORTS (na 6 miesięcy), FilmBox Live (na 6 miesięcy), ONET VoD.pl (6 miesięcy) oraz Player.pl (6 miesięcy). 

q_studio_stand

Z kolei z pakietu Premium Smart Pack będą mogli skorzystać wszyscy, którzy zdecydują się na zakup telewizora Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 oraz UHD z serii MU6000. Dzięki pakietowi użytkownicy będą mogli skorzystać z ogromnej bazy filmowej serwisów FilmBox Live i Player.pl. przez pół roku.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą telewizorów Samsung.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.