Panasonic RP-HDE5M: dobre słuchawki douszne

Jakub Kornacki
Panasonic RP-HDE5M: dobre słuchawki douszne

Panasonic RP-HDE5M to najnowszy model dokanałowych słuchawek w ofercie producenta. Urządzenie to ma zapewnić najwyższą jakość odtwarzanych dźwięków.

0

Podczas produkcji nowego urządzenia marka Panasonic postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów na słuchawki, które odtwarzają dźwięk jakością przewyższający ten z nośników CD. W ten właśnie sposób inżynierowie zaprojektowali Panasonic RP-HDE5M, które oferują dźwięk rozdzielczości HI-RES.HDE3M Black 2

Sercem i źródłem wysokiej jakości brzmienia w Panasonic RP-HDE5M jest 11-milimetrowy przetwornik osiowy HD z dodatkowym magnesem kontrolnym. Wielowarstwowa membrana MLF odpowiada za przenoszenie dźwięków wysokiej rozdzielczości i eliminację niepożądanego rezonansu.

HDE5M Silver

Wszystkie komponenty w słuchawkach zostały umieszczone w kompozycji osiowej, co oznacza, że emisja dźwięku skierowana jest bezpośrednio do ucha. Aluminiowa nakładka i obudowa tłumi niepożądane wibracje i pozwala generować czysty, żywy dźwięk zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. 

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.