Panasonic DMP-BDT320 - odtwarzacz Blu-ray

Michał Wójcik
Panasonic DMP-BDT320 - odtwarzacz Blu-ray

Nowoczesne odtwarzacze Blu-ray stanowią centra multimedialne. Można dzięki nim słuchać muzyki, oglądać TV czy przeglądać ulubione strony internetowe. Wszystkie te funkcjonalności zapewnia nowy model firmy Panasonic - DMP-BDT320. Jak zwykle w przypadku takich urządzeń producent zadbał o stylowy design. Jednocześnie urządzenie ma dość niewielkie wymiary a więc będzie pasować do każdego pomieszczenia. Ciekawostką jest wyposażenie sprzętu w napęd szczelinowy, który zastąpił tradycyjną tackę na płyty Blu-ray.

0

Odtwarzacz Panasonic dysponuje opcją konwersji obrazu z 2D na 3D. Jest również wyposażony w 32-bitowy przetwornik audio DAC o częstotliwości próbkowania 192 KHz. Dzięki temu użytkownik może się cieszyć dźwiękiem przestrzennym w systemie 7.1.

Urządzenie korzysta z dostępu do platformy multimedialnej Panasonic – VIERA Connect. Umożliwia to użytkownikowi mi.n. łączenie się z portalami społecznościowymi. Nie trzeba przy tym używać kabla, gdyż w odtwarzacz wbudowano moduł Wi-Fi.

W nowoczesnych urządzeniach funkcje oszczędzania energii stają się już standardem. Tak jest i w tym przypadku, gdyż Blu-ray BDT320 jest wyposażony w czujnik Smart Eco, który wyczuwając brak obecności osoby w najbliższym otoczeniu przełącza model do trybu czuwania, w którym pobór mocy wnosi jedynie 0,1 W. Warto także wiedzieć, że istnieje możliwość sterowania odtwarzaczem za pomocą smartfona, co również staje się niezbędną opcją w tego typu sprzęcie.

Data pojawienia się odtwarzacza na polskim rynku oraz jego cena póki co pozostają nieznane.

Źródło: Panasonic

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.