Panasonic DMP-UB300: odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Jakub Kornacki
Panasonic DMP-UB300: odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Panasonic DMP-UB300 jest odtwarzaczem Blu-ray najnowszej generacji, dzięki któremu istnieje możliwość odtwarzania materiałów o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra HD. 

0

Podczas produkcji Panasonic DMP-UB300 inżynierowie współpracowali z ekspertami z placówki badawczo-rozwojowej Panasonic Hollywood Laboratory (PHL). Współpraca specjalistów pozwoliła opracować zupełnie nowy procesor, dzięki któremu w domowym zaciszu użytkownicy mogą liczyć na prawdziwe kinowe emocje związane z obrazem najwyższej jakości. Prezentowane treści mają być reprodukowane dokładnie w taki sposób, w jakim zostały wypuszczone z fabryki.

PCEGEBGN_UB300_k_right_h161117

Panasonic DMP-UB300 prezentuje materiały w najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra HD, a dodatkowo jest w stanie odtworzyć formaty audio wysokiej rozdzielczości, takie jak WAV, FLAC, ALAC i DSD oraz popularną opcję 4K Video on Demand (VOD). Nowy odtwarzacz Blu-ray współpracuje dodatkowo z popularną ostatnio technologią HDR.

PCEGEBGN_UB300_k_under_h161125

Oprócz zastosowanie zaawansowanych technologii zapewniających wysokiej jakości obraz, Panasonic DMP-UB300 zachwyca swoją elegancką i nienagannie zaprojektowaną konstrukcją. Niewielkich rozmiarów urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie - z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wnętrze.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.