Panasonic DMP-UB400: odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD

Jakub Kornacki
Panasonic DMP-UB400: odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD

Panasonic DMP-UB400 jest jednym z najnowszych odtwarzaczy Blu-ray 4K Ultra HD, jaki właśnie pojawił się w ofercie producenta. Technologia wideo nowej generacji jest w stanie zapewnić wysokiej jakości obraz, który z pewnością zadowoli wszystkich domowników.

0

Podczas produkcji Panasonic DMP-UB400 eksperci z Panasonic Hollywood Laboratory (PHL) opracowali nowy procesor, który jest w stanie zapewnić ogromne wrażenia wizualne w kinie domowym - dokładnie takie, jakie planowali producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych. Za sprawą wejścia Twin HDMI rozdzielono wejścia sygnałów audio i wideo. Dzięki temu transmisja obrazu i dźwięku jest bardziej precyzyjna i pozbawiona jakichkolwiek zniekształceń sygnałowych.EG_UB404_k_front_h161110

Panasonic DMP-UB400 został przystosowany do do obsługi plików audio wysokiej rozdzielczości, takich jak WAV, FLAC, ALAC i DSD oraz popularną opcję 4K Video on Demand (VOD). Model jest w stanie nieco wykroczyć poza najwyższy standard rozdzielczości wideo 4K (3840 × 2160 pikseli), bowiem oferuje możliwość rzeczywistej reprodukcji obrazu 4K przy wyświetlaniu aż 60 klatek na sekundę. 

EG_UB404_k_right_h161110

Sercem Panasonic DMP-UB400 jest specjalnie opracowany na potrzeby 4K Ultra HD - procesor HCX (Hollywood Cinema Experience). Procesor odtwarza materiały wideo Ultra HD Blu-ray i 4K z Internetu z precyzyjnymi kolorami i optymalną jasnością. Kompaktowych rozmiarów urządzenie posiada smukłą, elegancką obudowę zaprojektowaną zgodnie z duchem powszechnie uznanego minimalizmu.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.