Panasonic KX-HNC800: monitoring mieszkania w jakości Full HD

Jakub Kornacki
Panasonic KX-HNC800: monitoring mieszkania w jakości Full HD

Panasonic KX-HNC800 to najnowsza kamera Full HD, która właśnie pojawiła się w ofercie producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenie zostało przystosowane do monitoringu wewnątrz pomieszczeń.

0

Panasonic KX-HNC800 rejestruje wysokiej jakości ostry i szczegółowy materiał w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Samodzielna kamera może zostać w prosty sposób zsynchronizowana z bezprzewodowym centrum Panasonic, kamerami wewnątrz i na zewnątrz, inteligentnymi wtyczkami i innymi czujnikami oraz komponentami systemu Inteligentnego Domu.KX-HNC800 front

To, co wyróżnia nową kamerę Panasonic KX-HNC800 na tle pozostałych urządzeń tego typu dostępnych na rynku to specjalna przesuwna zasłona, dzięki której użytkownicy mogą chronić swoją prywatność. Pozwala ona w całości zasłonić obiektyw wraz z mikrofonem. 

KX-HNC800 Lifestyle Livingroom

Panasonic KX-HNC800 wyposażono w pojedynczy, szerokokątny obiektyw, który jest w stanie monitorować całe pomieszczenie, w którym się znajduje, bowiem jego szeroki kąt widzenia wynosi 142 stopnie. Materiał rejestrowany jest na karcie microSD o pojemności nieprzekraczającej 128 GB. 

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.