Panasonic MJ-L500: solidna wyciskarka wolnoobrotowa

Jakub Kornacki
Panasonic MJ-L500: solidna wyciskarka wolnoobrotowa

Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców i warzyw Panasonic MJ-L500 została przeznaczona dla wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoją codzienną dietę o pyszne soki bogate w witaminy i pełnowartościowe składniki odżywcze.

0

Podstawową rzeczą, którą wyróżnia Panasonic MJ-L500 w porównaniu do tradycyjnych sokowirówek jest sposób jej pracy. Urządzenie nie szatkuje owoców, tylko rozdrabnia je i rozciera, dzięki czemu zachowują one maksymalną ilość witamin i składników odżywczych. Oprócz tego wolnoobrotowa wyciskarka posiada eleganckie i stylowe wzornictwo, dzięki czemu urządzenie z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wyposażenie wnętrza kuchni. 

Panasonic MJ-L500 wyposażono w niezawodne, metalowe sitko z tłokiem, a także specjalną śrubę obrotową, która pracuje z prędkością 45 obrotów na minutę. Warto zaznaczyć, że przed  przyrządzeniem pysznego napoju nie trzeba obierać ulubionych warzyw czy owoców. Specjalnie zastosowany dodatkowy otwór umożliwia odseparowanie resztek, które wpadają do specjalnego pojemnika. Do zestawu dołączono również specjalną nakładkę, która umożliwia wytwarzanie sorbetów z zamrożonych owoców.so1

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup wolnoobrotowej wyciskarki Panasonic MJ-L500 od 1 grudnia do końca tego roku w sklepach Euro RTV AGD, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej przygotowanej przez producenta. Dla takich osób dodatkowo przygotowano bidon, w którym to będą mogli zabrać przygotowany napój do szkoły, pracy czy gdzie tylko zechcą.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.