Panasonic Moving Fridge: lodówka z własnym napędem

Marek Cekaw
Panasonic Moving Fridge: lodówka z własnym napędem

Na targach IFA 2017 można też znaleźć wiele nietypowych produktów z zaskakującymi funkcjami. Jednym z takich gadżetów jest Panasonic Moving Fridge, czyli lodówka wyposażona we własny napęd.

0

Lodówka niezbędna w każdej kuchni, jest urządzeniem stacjonarnym, które po ustawieniu na jednym miejscu, będzie się tam znajdować przez cały czas. Inżynierowie Panasonica mają jednak zupełnie inną koncepcję i zdecydowali o wyposażeniu tego urządzenia we własny napęd.

Na swym stoisku w Berlinie pokazali więc produkt o nazwie Moving Fridge, który jest niewielką lodówką jeżdżącą, mogącą podążać za właścicielem. Ten sprzęt AGD jest aktywowany głosem, więc wystarczy tylko wydać odpowiednią komendę, zaś lodówka przybędzie do naszego salonu, zapewniając przekąski na wyciągnięcie ręki. Może też schładzać sake, rekomendując przy tym przekąski, które najlepiej pasują do tego popularnego alkoholu.

Zanim jednak chwycicie za karty kredytowe, by zamówić ten gadżet, muszę wyjaśnić, że na razie jest to tylko koncept i Panasonic raczej nie zamierza w najbliższym czasie uruchamiać seryjnej produkcji.

Trzeba jednak przyznać, że sam pomysł jest interesujący, a taka niewielka lodówka idealnie nadawałby się do małych mieszkań.

lodowka

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.