Panasonic PT-MW530: uniwersalny projektor laserowy

Jakub Kornacki
Panasonic PT-MW530: uniwersalny projektor laserowy

Panasonic PT-MW530 jest praktycznym i bardzo funkcjonalnym multimedialnym projektorem laserowym. Zastosowane przez producenta laserowe źródło światła wiąże się z ponoszeniem niskich kosztów eksploatacyjnych.

0

Panasonic PT-MW530 został przystosowany do przeprowadzenia wysokiej rozdzielczości projekcji WXGA o jasności 5500 ANSI lumenów przy zachowaniu dosyć wysokiego kontrastu dynamicznego, który oscyluje w granicach 3 000 000:1. Szczegółową, niczym nie zakłóconą projekcję gwarantuje bardzo dobry i wydajny laser Solid Shine, a także technologia projekcji 3LCD.

mz1

Panasonic PT-MW530 może pracować w różnych pomieszczeniach. Producent zastosował system wymiennej optyki obiektywów, co znacznie zwiększa wszechstronność urządzenia. Łatwość instalacji ułatwia również funkcja Powered Lens Shift, która została przeznaczona do regulacji zoomu/ostrości i przesunięcia obiektywu. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono również możliwość trapezowej korekcji obrazu oraz swobodne, 360-stopniowe ustawianie.

Laserowe źródło światła zastosowane w projektorze Panasonic PT-MW530 charakteryzuje się długim okresem żywotności, który oszacowano na 20 000 godzin. Ekologiczny filtr nie wymaga wymiany przez cały okres eksploatowania projektora. Producent zastosował również specjalną obudowę, która jest odporna na kurz.

Panasonic PT-MW530 pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego miesiąca. Jego cena jest jeszcze nieznana. 
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą projektorów multimedialnych marki Panasonic.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.