Panasonic UB310: odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Jakub Kornacki
Panasonic UB310: odtwarzacz Blu-ray Ultra HD

Panasonic UB310 to wysokiej klasy odtwarzacz Blu-ray, który został przystosowany do wyświetlania treści o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra HD. 

0

Panasonic UB310 zastosowano standard Blu-ray Disc nowej generacji, dzięki któremu istnieje możliwość nie tylko wyświetlania treści 4K Ultra HD, ale nawet wykroczenia poza ten standard. Urządzenie oferuje bowiem rzeczywistą reprodukcję obrazu w rozdzielczości 4K przy dużej szybkości wyświetlania klatek - 60 na sekundę. Zgodność z rozszerzoną paletą barw BT.2020 sprawia, że każdy kolor jest odpowiednio nasycony i wygląda na realistyczny.

PCEGEBGN_UB300_k_right_h161117

Panasonic UB310 został wyposażony w nowo opracowany silnik 4K, nazywany procesorem HCX (Hollywood Cinema Experience), dzięki któremu możemy liczyć na najlepszą i najszybszą sprawność przetwarzania materiałów o najwyższym standardzie rozdzielczości 4K Ultra HD. Producent zastosował również Twin HDMI, czyli specjalne wyjścia, które rozdzielają sygnał audio od wideo. Dzięki temu możemy liczyć na wzmocnienie tych poszczególnych sygnałów.

PCEGEBGN_UB300_k_up_h161125

Za sprawą nowo opracowanego procesora, Panasonic UB310 jest w stanie zapewnić w domowym zaciszu prawdziwe kinowe emocje. Oprócz możliwości wyświetlania wysokiej jakości obrazu, odtwarzacz Blu-ray zapewnia również odtwarzanie formatów audio wysokiej rozdzielczości, takie jak WAV, FLAC, ALAC i DSD oraz popularną opcję 4K Video on Demand (VOD).

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.