Panasonic WV-X6531NS: kamera dozorowa odporna na korozję

Jakub Kornacki
Panasonic WV-X6531NS: kamera dozorowa odporna na korozję

Panasonic WV-X6531NS jest kopułkową kamerą sieciową, która została przeznaczona do zewnętrznego monitoringu. Solidny i wytrzymały produkt rejestruje obraz o rozdzielczości Full HD.

0

Obudowa Panasonic WV-X6531NS została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni urządzenie przed korozją powodowaną przez sól. Model przeznaczony do zewnętrznego monitoringu jest solidnie wykonany i jest w stanie wytrzymać nawet najcięższe warunki pogodowe i atmosferyczne przy jednoczesnym rejestrowaniu wysokiej jakości szczegółowego obrazu Full HD z prędkością 60 klatek na sekundę.

Panasonic WV-X6531NS

Najnowsza kamera do monitoringu została przystosowana do rejestrowania najwyższej jakości obrazu nawet w bardzo wymagających i szybko zmieniających się warunkach. Produkt wyposażono w funkcję inteligentnej stabilizacji zooma, a także w tryb automatyczny, którego główne zadanie polega przede wszystkim na dostosowaniu najważniejszych parametrów nagrywania w czasie rzeczywistym.

W Panasonic WV-X6531NS zastosowano zaawansowaną technologię Smart Coding w formacie H.265. Dzięki niej kamera jest w stanie redukować wykorzystane łącza nawet o 95%. W praktyce przekłada się to na dłuższy czas nagrywania oraz mniejsze wykorzystanie pamięci masowej. 

Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą kamer do monitoringu.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.