Panasonic na AUDIO VIDEO SHOW 2016!

Jakub Kornacki
Panasonic na AUDIO VIDEO SHOW 2016!

Od 4 do 6 listopada odbędzie się 20. edycja targów Audio Video Show. Swoje produkty zaprezentuje 150 wystawców, dzięki czemu impreza ta największym wydarzeniem tego typu w Polsce i drugim co do wielkości w Europie.

0

Na wydarzeniu nie zabraknie czołowych światowych producentów. Swój udział zapowiedziała oczywiście firma Panasonic. Firma postanowiła pokazać wybrane modele swoich słuchawek. Wśród bogatej oferty marki każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poniżej charakteryzujemy kilka urządzeń, które zostaną zaprezentowane w najbliższych dniach.

Panasonic RP-HD10 oferują bogate, czyste brzmienie pozbawione jakichkolwiek, nawet najmniejszych zniekształceń. Sercem urządzenia są 40-milimetrowe przetworniki HD, które są w stanie odtworzyć nawet najbardziej subtelne dźwięki. 

Panasonic RP-HC800 zostały wyposażone w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym są w stanie zapewnić użytkownikowi najlepsze jakościowo brzmienie. Producent zastosował najnowsze rozwiązanie redukcji szumów, którego głównym zadaniem jest ograniczenie zewnętrznych hałasów. 

Panasonic RP-HF500M wyposażono w mechanizm ułatwiający ich złożenie i bezpieczny transport. Lekka i kompaktowa konstrukcja sprzyja mobilności. Nauszne słuchawki oferują bogate,m czyste brzmienie pochodzące wprost z 40-milimetrowych przetworników akustycznych z magnesami neodymowymi. 

Panasonic RP-DH1200 są wysokiej jakości słuchawkami nausznymi przeznaczonymi w szczególności dla DJ. Model został wyposażony w profesjonalne rozwiązania idealnie odnajdujące się w warunkach klubowych. 

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.