Panasonic na ISE 2016

Jakub Kornacki
Panasonic na ISE 2016

W Amsterdamie podczas targów ISE 2016 firma Panasonic zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania profesjonalne w segmencie monitorów i projektorów multimedialnych. 

0

W obszarze projektorów multimedialnych firma Panasonic zaprezentowała najjaśniejsze, jak do tej pory, modele PT-RZ31K. Są to zaawansowane modele 3-chipowe, które wykorzystują technologię SOLID SHINE. Urządzenia oferujące obraz o rozdzielczości WUXGA i SXGA+ pojawią się w sprzedaży na początku wiosny tego roku. Obydwa zaawansowane technologicznie modele będą oferowały jasność na poziomie 28000 ANSI lumenów.

Zaawansowane projektory multimedialne Panasonic PT-RZ31K oferują możliwość długiej pracy bez konieczności konserwacji, co jest związane z niskim kosztem utrzymania. Urządzenia mogą współpracować z istniejącymi obiektywami Panasonic 3-Chip DLP, co zapewnia wymianę pomiędzy poszczególnymi modelami. ap1

Producent zaprezentował również najlżejsze i najbardziej kompaktowe projektory z laserowym źródłem światła. Wysokiej jakości urządzenia zostały zaprojektowane w technologii 1-Chip DLP. Funkcjonalne projektory oferują obraz o jasności 10000 lumenów. Urządzenia bazują na tych samych funkcjach i technologiach, co modele opisywane powyżej. Z myślą o sektorze edukacyjnym zaprezentowano trzy nowej klasy projektory o jasności 5000 lumenów: PT-RZ570, PT-FZ570, a także niewielki i lekki model PT-EZ590.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.